Yarış Oyunları → Nihai Uçan Araba Oyunu

Nihai Uçan Araba Oyunu
(İngilizce Adı: Ultimate Flying Car)
Tam Ekran Oyna
Nihai Uçan Araba
Nihai Uçan Araba Oyununun Açıklaması

Nihai Uçan Araba Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Şehrin uzun sokaklarında hızlı yolculuklar ve uçuşlar yapmak ister misiniz? Ultimate Flying Car oyunu sizi gerçekçi uçan araba simülatörü deneyimine davet ediyor. Şık uçan arabalarla gökyüzünü keşfedin veya yarışlara katılarak yeni arabaların kilidini açın. Bu oyun modlarının hepsini ister 1 oyuncu ister 2 oyuncu olarak oynayabilirsiniz.
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Taşı: "W,A,S,D"
NOS: "SHIFT"
Geriye bak: "T"
Arabanın konumunu düzeltin: "R"
El freni: "SPACE"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NO: "M"
Geriye bak: "L"
Arabanın konumunu düzeltin: "U"
El freni: "K"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.