Son Sonic Oyunu | Bedava Mario Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Tek Kişilik Lüks Panda Simülatörü Ninja-Domuz Para Dedektörü: EURO Prenses Diş Hekimi Yıldız Vuruşu Okul Otobüsleri Yapboz Çiçek Patlaması
Son Sonic Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Son Sonic Son Sonic Oyununun Açıklaması
Son Sonic Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mario Oyunları kategorisinde yer alır. Gelmiş geçmiş en popüler oyunlardan biridir. Yön tuşları ile kolaylıkla oynayabilirsiniz. Kolay ama eğlenceli bir oyun. Ultimate Sonic oyunu neredeyse herkes tarafından bilinir. Biz zamanlar bütün dünyada oynanan ve çok sevilen bir macera oyunu. Amacımız etrafımızda bulunan halkaları toplamak ve bize zarar verecek engellerden uzak durmak. Başlamak için ilk önce "Start" tuşuna basın. Daha sonra "Start Game" ile devam edin. Karşınıza çıkan sayfada hangi oyun tipini seçmeniz gerekecek. "Main Game" seçeneğini seçerseniz süre sınırı olmadan oynarsınız. "Time Trial" seçeneğini seçerseniz süreye karşı yarışırsınız. Oyun tipini seçtikten sonra hangi kahraman ile oynamak istediğiniz sorulacak, Sonic, Tails, Knuckles ve Cream kahramanlarından herhangi birini seçin ve hemen alttaki "Start Game" tuşuna basın. Sağ sol ok tuşları ileri geri hareket etmenizi sağlar. Zıplamak için = Space, Oyunu durdurmak için = Enter, Hızlı koşmak için = Aşağı Ok tuşuna basılı tutun, Space tuşuna basın ve Aşağı Ok tuşundan elinizi çekin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.