Uçak Oyunları → Ultraman Gezegen Macerası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sıçan Ve Peynir Pieai Nitroclash.İo Altıgen Bloklar Evcil Hayvan Bağlantısı Siyah Şövalye Towing Train Bonnie Gucci Vs Pradaya Karşı
Ultraman Gezegen Macerası Oyunu
Oyun yükleniyor...
Ultraman Gezegen Macerası
Ultraman Gezegen Macerası Oyununun Açıklaması

Ultraman Gezegen Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.


Ultraman Gezegen Macerası! En zor ve heyecan verici Ultraman macera oyunu! Bu oyunda çeşitli zeki organlar ve sahne gereçleri bulunuyor, Ultraman'ın savaş alanı kötü gezegene ayarlanmış, Ultraman'ın canavarları ortadan kaldırmak için görevini tamamlaması, görevi tamamlaması gerekiyor! 2 oyuncu macerasını destekleyin! Gerçek teknolojiyi gösterme zamanı, birlikte büyük bir maceraya çıkalım!
Talimatlar:
Oyuncu 1: WASD - hareket / zıpla, WA / WD - sol zıpla / sağ zıpla, J - hafif atak, K - zırh, L - hp ekle.
2. Oyuncu:? ? ? ? - hareket / atlama, ?? / ?? - sol atlama / sağ atlama, 1 - hafif saldırı, 2 - kalkan, 3 - hp ekle. (Dijital tuş takımı)


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318