Giysi Giydirme Oyunları → Moda Trendlerine İlham Veren Kötü Adamlar Oyunu

Moda Trendlerine İlham Veren Kötü Adamlar Oyunu
(İngilizce Adı: Villains Inspiring Fashion Trends)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Moda Trendlerine İlham Veren Kötü Adamlar
Moda Trendlerine İlham Veren Kötü Adamlar Oyununun Açıklaması

Moda Trendlerine İlham Veren Kötü Adamlar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Kötüler, Moda Trendlerine İlham Veren Kötüler adlı bu giydirme oyununda bir moda uzmanlığı için yeniden bir araya geldi! Princess, Evil Queen ve Maleficent, hayal edebileceğiniz kötü adam kadrosudur. Her karşılaştıklarında prenseslere karşı kötü şeyler planlıyorlar. Ama şimdi tek bir amaçları var: en son moda trendlerini keşfetmek ve bunu göstermekten korkmamaları. Bu yeni giydirme oyunu Villains Inspiring Fashion Trends'i oynayın ve kötülerin modaya uygun yeni kıyafetlerle moda olmasına yardımcı olun. Dolabı keşfedin ve omuzları açık elbiseleri, fırfırlı üstleri veya işlemeli kotları deneyin. Deneyecekleri yeni saç stillerinden bahsetmiyorum bile! Kötü adamlarımız bu dönüşümle kesinlikle çok hoş görünecekler. Şimdi tadını çıkarın!
Talimatlar:
Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.