Yap Boz Oyunları → Erkeksi Dede Kaçış Oyunu

Erkeksi Dede Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: Virile Grandpa Escape)
Tam Ekran Oyna
Erkeksi Dede Kaçış
Erkeksi Dede Kaçış Oyununun Açıklaması

Erkeksi Dede Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir köyde muazzam büyüklükte bir saray varmış. O sarayda güçlü bir dede yaşarmış. Köydeki herkes güçlü büyükbabayı görünce dehşete kapıldı. Bir gün kasaba halkı yiğit dedeyi hapse attı. Kapana kısılmış olan o büyükbabayı kurtarmalısın. Yiğit dedeyi kurtarmak için köyde birçok ipucu, renk, malzeme ve nesne gizlenmiştir. Tüm ipuçlarını bulduğunuz, kapana kısılmış erkeksi büyükbabayı kurtardığınız ve oyunu kazandığınız için tebrikler. Bu oyun oldukça arzu edilir ve depresyonu olan kişiler için oldukça uygundur. Bu oyunu ve daha fazlasını oynadığınız için tebrikler. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.