Aksiyon Oyunları → Savaş Arasında Tanklar Kağıt Notu Oyunu

Savaş Arasında Tanklar Kağıt Notu Oyunu
(İngilizce Adı: War Of Tanks Paper Note)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Savaş Arasında Tanklar Kağıt Notu
Savaş Arasında Tanklar Kağıt Notu Oyununun Açıklaması

Savaş Arasında Tanklar Kağıt Notu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

War Of Tanks: Paper Note, "1 PLAYER" ve "2 PLAYER" seçenekleri ile arkadaşınızla ve tek başınıza oynayabileceğiniz rekabetçi bir oyundur. "1 PLAYER" seçeneğinde rastgele karşınıza çıkacak 3 farklı seviye bulunmaktadır. Her seviyede yok etmeniz gereken 5 hedef var. Bir hedefi her yok ettiğinizde, bir sonraki hedefe geçebilmeniz için lazerler açılacaktır. Lazere hedefi yok etmeden dokunursanız tankınız patlar ve baştan başlamanız gerekir. Haritada varış noktalarını ve bitiş noktasını görebilirsiniz. "2 PLAYER" seçeneğinde toplamda 20 seviye bulunmaktadır. Karşılaştığınız rastgele seviyelerde oyun sayısını seçebilir ve arkadaşınıza karşı savaşabilirsiniz. Tüm seviyelerde bulunan bonusları kullanarak eğlenceyi daha da artırın. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
1 OYUNCU İÇİN
Hareket: WASD
Ateş: UZAY
2 OYUNCU İÇİN
Mor Tank:
Hareket: WASD
Ateş: UZAY
Yeşil Tank:
Taşı: OK TUŞLARI
Ateş: MGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.