Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Kız Oyunları → Otobüsteki Tekerlekler Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
X Yarışçısı Scifi Arı Kovanı Blitz Taco Patlatıcı MLP Uyum Elemanları İnsight Ustası Canavarlar Ve Kek Rus Kamyonlar Yapboz Yanan Erkek Saç Stilleri
Otobüsteki Tekerlekler Oyunu
(İngilizce Adı: Wheels On the Bus)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Otobüsteki Tekerlekler
Otobüsteki Tekerlekler Oyununun Açıklaması

Otobüsteki Tekerlekler Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Otobüsteki tekerlekler bu çocuk aktivite oyunda yuvarlak ve yuvarlak gitmek. Otobüse kaplan, şoför Tiger, Elephant, Rabbit, Monkey ve Fox gibi hayvanlarla git.
Şarkıyı söyleyen tatlı sesi dinle. Çocuklarınızın hayvanlara dokunma, otobüs ışıklarını etkinleştirme, kuş şarkılarını yapma, otobüse atlatma ve daha fazlası gibi keşif etkinlikleri üzerinde çalışmalarına izin verin.
Özellikler:
- sevimli hayvan karakterleri
- dokunma tabanlı çocuklar için etkinlikler meşgul tutmak içinÇocuklar? Çocuklar? n? za basmak, otobüs yak> nlar? n? etkinleştirmek, kuş öfke yapmak, honkingGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.