Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Giysi Giydirme Oyunları → Merak Etmek Prenses Vivid 80S Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Hayvanlar Çin Kartları (Mahjong) Bağlan Canavar Kule Savunma Patterns Bağlantı Bıçak Ninja Neon Pong Baloncuk Vurucu Valentines Pull Onu Dışarı Çanta Tasarımı Moda Haftası
Merak Etmek Prenses Vivid 80S Oyunu
(İngilizce Adı: Wonder Princess Vivid 80s)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Merak Etmek Prenses Vivid 80S
Merak Etmek Prenses Vivid 80S Oyununun Açıklaması

Merak Etmek Prenses Vivid 80S Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Süper kahraman prenses Diana, zamanda bir yolculuğa çıkar. Kendini 80'lerin muhteşem ve hareketli çağında bulur. Zamanın şık elbiselerini ve bazı süper kahraman kıyafetlerini deneyin. Diana'nın en sevdiği aksesuarları kullanın: kement, kalkan, kılıç ve taç. Ya da belki iş tarzını seviyorsun? Diana burada da ilk sırada, şık bir ceket ve sıkı bir etek ona yakışıyor. Doğru makyajı ve saçı unutma. Diana'nın örülebilen veya bir akşam saç stiline dönüştürülebilen lüks uzun saçları var. Bir süper kahraman prensesin maceralarına katılmak için acele edin.
Talimatlar:
Sol fare düğmesi veya dokunma.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.