Platform Oyunları → Kelime Arama Rahatlatıcı Bulmacalar Oyunu

Kelime Arama Rahatlatıcı Bulmacalar Oyunu
(İngilizce Adı: Word Search Relaxing Puzzles)
Tam Ekran Oyna
Kelime Arama Rahatlatıcı Bulmacalar
Kelime Arama Rahatlatıcı Bulmacalar Oyununun Açıklaması

Kelime Arama Rahatlatıcı Bulmacalar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Izgara içinde gizlenmiş tüm kelimeleri işaretlemek için harfleri bulun ve birleştirin.
Kelimeler yatay, dikey veya geriye doğru yerleştirilebilir.
İpucu arkadaşınızdır, gizli bir kelimenin içindeki bir harfi ortaya çıkarmak için akıllıca kullanın.
Rekorunuzu kırmak ve adınızı küresel liderlik tablosunda yükseltmek için tüm kelimeleri olabildiğince hızlı bulmaya çalışın.
Talimatlar:
Bir kelime oluşturmak için dokunun ve sürükleyin (yatay, dikey veya geriye doğru).
Gizli bir kelimenin içindeki bir harfi ortaya çıkarmak için ipucu düğmesini kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.