Yap Boz Oyunları → Kelime Swipe Oyunu

Kelime Swipe Oyunu
(İngilizce Adı: Words Swipe)
Tam Ekran Oyna
Kelime Swipe
Kelime Swipe Oyununun Açıklaması

Kelime Swipe Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Word Swipe, DoonDookStudio tarafından sağlanan eğlenceli bir HTML5 Kelime Oyunudur. Bu oyun güzel bir tasarıma sahip ve izleyicilerinizi çekecek. Bu HTML5 kelime oyununda üzerinde harf olan bazı bloklar var. Anlamlı bir kelime oluşturmak için harfleri kaydırmalısınız. Kelime tamamlandığında, harfler yok edilecek. Her seviyede, geçmek için tüm kelimeleri bulmalısın. Ekranın üst kısmında her kelime için bir ipucu var. Ayrıca, doğru kelimeyi bulmak için farklı yardım seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Talimatlar:
Bir kelime oluşturmak için harfleri bağlayınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.