Erkek Oyunları → Dünyanın En Zor Mücadelesi Buzdolabını Doldurun Oyunu

Dünyanın En Zor Mücadelesi Buzdolabını Doldurun Oyunu
(İngilizce Adı: Worlds Hardest Challenge Fill Fridge)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Dünyanın En Zor Mücadelesi Buzdolabını Doldurun
Dünyanın En Zor Mücadelesi Buzdolabını Doldurun Oyununun Açıklaması

Dünyanın En Zor Mücadelesi Buzdolabını Doldurun Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Dünyanın En Zor Mücadelesi: Buzdolabını Doldur, erkekler için ücretsiz olarak çok zor bir çevrimiçi yiyecek yerleştirme oyunudur. Buzdolabına çeşitli farklı yiyecekler koymanız ve buzdolabındaki tüm alanı iyi kullanmanız gerekir. Sadece her şeyi buzdolabına koyarak bir sonraki seviyeye meydan okuyabilirsiniz. Düzensiz eşyaların elinizde organize olmasını izlemek büyük bir başarı duygusu olacaktır. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Oynamak için fare veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.