Önerilen oyunlar
Prenses Cilt Doktoru Kraliyet Ailesi Yeni Ev Tasarımı Siber Şehir Komik Canavarlar Paten Kız: Kağıt Blaze Mücevher Pop Dunk Atışı Balonlar Yolu Kaydırma
Yorgio Oyunu
Oyun yükleniyor...
Yorgio
Yorgio Oyununun Açıklaması

Yorgio Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

YORG.io tedarik zincirleri ve zombilerle ilgili bir oyundur. Amacınız, zombiler saldırdığında, gece hayatta kalan bir üs inşa etmektir. Tabanınızı korumak için savunma kuleleri inşa edin. Kulelerin kaynaklara ihtiyacı vardır, bu nedenle mayın ve işlemcileri kullanarak bir tedarik zinciri kurmak zorundasınız. Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın - arkadaşlarınızı yenebilir misiniz?
Talimatlar:
Üssünüzü oluşturarak ve kristal madenleri yerleştirerek başlayın. Madenleriniz tabanınıza bağlı değilse, bir taşıyıcı yerleştirin. Üssünü savunmak ve gece hayatta kalmak için savunma kulelerine ihtiyacın olacak.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318