Hedef Oyunları → Z Gün Çatışmada Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Prensesler Alışveriş Çılgınlığı Gökada Savunması Sebep Çağrısı Tatlı Astronomi: Kurabiye Macera ONO Kart Pizza Partisi Uzay Saldırısı İstilacı Tavuklar Fgp Çin Kartları (Mahjong)
Z Gün Çatışmada Oyunu
Oyun yükleniyor...
Z Gün Çatışmada
Z Gün Çatışmada Oyununun Açıklaması

Z Gün Çatışmada Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır.

Eski okul atıcılarını seviyor musun?
Z Day Shootout sadece budur! Çok fazla silah, çok fazla zombi. Sadece ara ve yok et!
Çok hızlı oldu! Geldiğini göremedik! Virüs Çok Hızlı Yayılıyor! .
Yakında herkes enfekte oldu! Peki, herkes değil . Hala bir kaçımız var. Mücadele. Hayatta kalan!
GUN'unuzu alın ve Kirli İşi yapın!
İyi şanslar. İhtiyacın olacak!
Talimatlar:
Dolaşmak için WASD
Etrafına Bakmak İçin Fare
Ateşlemek için Sol Fare Düğmesi
Nişan almak için sağ fare tuşu
Silah değiştirmek için fare tekerleği
Bombası için G
Yeniden Yüklenecek R
Pickup Öğelerine F
Koşmak için Sola Kaydırma
CTRL'den Crouch'a bıraktı
Eğilimli X
Melee için V
Atlanacak Alan


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318