Platform Oyunları → Sıfır Çarpışma Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bir Zanaat Patlat Küçük Çilekli Küçük Midilli Bekçisi Spor Otopark HD Keskin Nisanci Çatışma 3D Adem Ve Havva: Golf Zombi Vebası Komik Canavarlar
Sıfır Çarpışma Oyunu
Oyun yükleniyor...
Sıfır Çarpışma
Sıfır Çarpışma Oyununun Açıklaması

Sıfır Çarpışma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Arabanızı pistlerde gezdirin, ancak rakip araçlara dikkat edin. Oh, petrol sızıntıları ve don gibi diğer engellerden sakınmayı unutma!
Kaç puan kazanabilirsiniz?
Özellikler:
- Çalıştırması kolay, ustalaşması zor
- Giderek daha zeki düşman arabaları. Onlardan kaçınmak zorlaşıyor ve zorlaşıyor
- Sınırsız oyun. Kelimenin tam anlamıyla kendinizle rekabet etmeye çalışarak saatler geçirin!
- Çimen, çölden suya kadar değişen farklı yarış ortamları
- Eğlence ortamı ve müzik

Talimatlar:
Otomobilinizle yarışın pistlerin etrafında, ama karşıt araçlara dikkat et


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318