Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Hayvanat Bahçesi Önemsiz Şeyler Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Boks Kahramanı: Yumruk Şampiyonları Tam Keçi Biryani Hazırlık Yıldızgemisi Yeni Yıl Formal Elbise Gösteri 2020 Bulmaca Renk Ateş Ve Su 4: Kristal Tapınağı Hayvan Skins Cadı Bulmaca
Hayvanat Bahçesi Önemsiz Şeyler Oyunu
(İngilizce Adı: Zoo Trivia)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Hayvanat Bahçesi Önemsiz Şeyler
Hayvanat Bahçesi Önemsiz Şeyler Oyununun Açıklaması

Hayvanat Bahçesi Önemsiz Şeyler Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Hayvan bilginizi gösterme zamanı! Kaç tanesini tanıyorsun? İsimleri doğru heceleyebilir misin? Onlarca hayvan seni bekliyor. Memeliler, köpekler, kediler, balıklar, böcekler ve çok daha fazlası! Düşündüğünden daha zor! Ancak endişelenmeyin, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için zarif ipucu sistemini kullanabilirsiniz.
Talimatlar:
Gösterilen hayvanların adlarını tahmin etmek için doğru harfleri girin.
Harfler soldan sağa doğru dolduruluyor (ilk baştan sona).
Dolgulu harfleri kaldırabilirsiniz. Her set beş sorudan oluşur. Belirtilen sürede tamamlayın ve bir sonraki setin kilidini açmak için yıldız kazanın.
Size yardımcı olacak 3 tür ipucu var.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.