Kız Oyunları → Bir Basit Aşk Test Oyunu

Bir Basit Aşk Test Oyunu
(İngilizce Adı: a Simple Love Test)
Tam Ekran Oyna
Bir Basit Aşk Test
Bir Basit Aşk Test Oyununun Açıklaması

Bir Basit Aşk Test Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Seninle bir arkadaşın arasındaki aşkı merak ediyor musun? Şimdi orada sevgi olup olmadığını öğrenmek basit. Bu Sevgililer Günü öğreneceksiniz! İsimlerinizi girin, sorularımızı yanıtlayın ve sonunda bir aşk yüzdesi elde edeceksiniz. Çiftinizi bir listeye ekleyin, başka bir arkadaşınızla test edin veya testi baştan başlatın.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. veya oynatmak için dokunmatik ekrana dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.