Flash → Skibidi Tuvalet -2 Oyunu

Skibidi Tuvalet -2 Oyunu
(İngilizce Adı: skibidi toilet -2)
Tam Ekran Oyna
Skibidi Tuvalet -2
Skibidi Tuvalet -2 Oyununun Açıklaması

Skibidi Tuvalet -2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Kameramanlardan ilham alan arabalarla tüm Skibidi Tuvaletleri arasındaki çatışmayı konu alan en havalı çevrimiçi araba oyunlarından biri olan Skibi Toilet -2 ile tanışın! Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda kaç tane Skibidi Tuvaleti bulunduğunu merak ediyorsanız heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Skibi Toilet -2'de, tüm Skibidi Toilet'lerin her hareketinizi engelleme görevi üstlendiği aksiyon dolu savaşa katılacaksınız.
Talimatlar:
Skibi Toilet arabasını sürmek için ok tuşlarını veya WASD'yi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.