Yap Boz Oyunları → 100 Doors Kaçış Oda Oyunu

100 Doors Kaçış Oda Oyunu
(İngilizce Adı: 100 Doors Escape Room)
Tam Ekran Oyna
100 Doors Kaçış Oda
100 Doors Kaçış Oda Oyununun Açıklaması

100 Doors Kaçış Oda Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

100 Doors: Escape from the room, 100 kapı ve odadan kaçış türünde şaşırtıcı derecede güzel bir görevdir ve bununla inanılmaz maceralarla dolu bir girdaba dalacaksınız, Lord Kelly'nin Kayıp Malikanesi'nin sırrını ortaya çıkaracaksınız, hain hakkında bilgi edineceksiniz. ihanet ve gerçek aşk.
Talimatlar:
Oyunun amacı tüm bulmacaları çözmek ve tüm kapıları açmaktır. Tüm seviyeleri açmak için mantığı ve yaratıcılığı açmanız gerekecek.
Bir mobil cihazda kontrol - ekrandaki oyun öğelerine dokunun/kaydırın
PC kontrolü - oyun öğelerine sol fare tıklamasıGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.