Yap Boz Oyunları → 1010 İksir Simyası Oyunu

1010 İksir Simyası Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Elixir Alchemy)
Tam Ekran Oyna
1010 İksir Simyası
1010 İksir Simyası Oyununun Açıklaması

1010 İksir Simyası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Stratejik yerleştirmenin üstün olduğu '1010 İksir Simyası'nın büyüleyici dünyasına girin. İksirleri toplamak için Tetris tarzı blokları 10x10'luk bir ızgaraya stratejik olarak yerleştirin. İksirleri toplamak için satırları veya sütunları tamamlayın. Izgara kalan İksirlerle dolarsa oyun biter. 60 seviyeli bu bağımlılık yaratan macerada simya sanatında ustalaşın!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için bir fare veya dokunmatik yüzey kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.