Platform Oyunları → 10X10 Taşlar Delüks Oyunu

10X10 Taşlar Delüks Oyunu
(İngilizce Adı: 10x10 Gems Deluxe)
Tam Ekran Oyna
10X10 Taşlar Delüks
10X10 Taşlar Delüks Oyununun Açıklaması

10X10 Taşlar Delüks Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

10X10 Gems Deluxe eğlenceli bir çevrimiçi eşleştirme oyunudur.
Bu oyunda, mükemmel sıralar ve bloklar sütunları yapmanız gerekiyor.
Farklı blok şekillerini stratejik olarak ızgaranın altına yerleştirin ve satırları ve sütunları tamamlamaya çalışın.
Tam bir satır veya sütun oluşturduğunuzda, satır veya sütun ızgaradan çıkarılır.
Ancak blokları yerleştirirken dikkatli olun, çünkü boşluk kalmazsa oyun biter. Bu yüzden blokları yerleştirmeden önce kafanızda bir strateji oluşturun.
Yüksek bir puan elde etmek için ızgaranın altına giderek daha fazla blok yerleştirin.
Peki, ne bekliyorsun? 10x10 Gems Deluxe oynayın ve tetris becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.
Talimatlar:
Blokları sürükleyip bırakınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.