3 Boyutlu (3D) Oyunlar → 3D Şekerleme Topla Oyunu

3D Şekerleme Topla Oyunu
(İngilizce Adı: 3D Sweet Tarts)
Tam Ekran Oyna
3D Şekerleme Topla
3D Şekerleme Topla Oyununun Açıklaması

3D Şekerleme Topla Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Iste size bas döndürücü bir yükseklikte oynanan bir seker toplama oyunu. Her bölümde farkli bir toplayici kullanarak nefis sekerlemeleri toplayarak oyunu oynamaya çalisin, ilk iki bölüm sikici ve siradan gelebilir ancak asil oyun 3. bölümde basliyor gayet eglenceli ve bas döndürücü. Yükleme tamamlandiktan sonra CLICK HERE TO PLAY butonuna basin klavyeden yön tuslarini kullanarak sekerlemeleri toplayip açilan kapidan geçerek diger bölüme atlayin. Iyi eglenceler..

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.