Bilardo Oyunları → 3D Billiard Piramid Oyunu

3D Billiard Piramid Oyunu
(İngilizce Adı: 3d Billiard Piramid)
Tam Ekran Oyna
3D Billiard Piramid
3D Billiard Piramid Oyununun Açıklaması

3D Billiard Piramid Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Bilardo Oyunları kategorisinde yer alır.

3d Bilardo Piramid, daha dar cepleri olan modifiye edilmiş bir bilardo masasında oynanan bir cep bilardosu türüdür. Havuzunkilere göre modellenen renkli toplara sahip bir varyant, Rus havuzu olarak bilinir. Batı ülkelerinde, oyun piramit bilardo veya profesyonel çevrelerdeki basitçe piramit olarak bilinir.
Talimatlar:
Oyunun kuralları :
- İlk darbeyi at - piramidi kır.
- Herhangi bir top seçin ve onunla başka bir topa vurun.
- Kendi topunuz yalnızca başka bir topa temas ettiğinde cebe sokulabilir.
- Kazanmak için ilk önce 8 topa vur.
- Penaltılar - top sahanın dışına uçarsa ve top başka bir topa dokunmazsa uygulanan hareketi atlayın
- Darbenin gücü, görüşün doğruluğunu etkilerGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.