Uçak Oyunları → 3D Uçak Yarışı Simülatörü Oyunu

3D Uçak Yarışı Simülatörü Oyunu
(İngilizce Adı: 3d Airplane Race Simulator)
Tam Ekran Oyna
3D Uçak Yarışı Simülatörü
3D Uçak Yarışı Simülatörü Oyununun Açıklaması

3D Uçak Yarışı Simülatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.

Tüm yeni 3D uçak yarışı simülatörü eğlenceli bir hava uçuş simülasyon oyunu. Pilotluk yeteneklerinizi farklı seviyelerde tamamlamak için uçağınızı yüzüklerin arasından uçarken almayı deneyin. Oyunda ilerledikçe daha da harika numaralar yapabileceğiniz yeni ve harika uçakların kilidini açarsınız. 20 seviyeyi de tamamlayıp harika bir pilot olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterebilir misiniz? En sevdiğin uçağın kokpitine gir ve bu harika uçuş simülasyon oyununda ne yapabileceğini öğren!
Talimatlar:
Fare veya Oklar = dönüş
1,2,3 = püf noktaları
A, D = dümenGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.