Platform Oyunları → 4 Renk Mücadelesi Oyunu

4 Renk Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: 4 Colors Challenge)
Tam Ekran Oyna
4 Renk Mücadelesi
4 Renk Mücadelesi Oyununun Açıklaması

4 Renk Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Renkli toplar düşüyor ve kareleri, o toplarla aynı renge sahip olan tarafıyla yakalamak zorundasınız. Ekranın her iki tarafına dokunarak kareyi döndürebilirsiniz. Sadece topların rengine ve karenin dört rengine dikkat edin, böylece kareleri hızlı ve doğru şekilde döndürebilirsiniz, böylece toplar aynı renkte karenin yanına düşer. Bunu yapmazsanız kaybedersiniz ve son puanınız topladığınız top sayısına göre değişir.
Talimatlar:
Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.