Bff Autumn Makeup Oyunu | Bedava Kız Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Bebek Hamile Check Up Arazide (Offroad) Canavar Kamyonları Eg Mr.Dubstep Vahşi Yarışı 3D Sketchman Tabanca Yuvarlanan Top EG Balık Avı Rush Eg Samuray Warriors
Bff Autumn Makeup Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Bff Autumn Makeup Bff Autumn Makeup Oyununun Açıklaması
Bff Autumn Makeup Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır. Yaz artık bitti ve şimdi yağmurlu günlerin, solmuş yaprakların, kısacası sonbaharın zamanı geldi. Çok sıkı arkadaş olan bu kızlara harika bir sonbahar makyajı yapmaya hazır mısın? Bu eğlenceli makyaj oyununda istediğin karakterden birini seçip hemen ona makyaj yapmaya başlayabilirsin. Önce biraz ruj sür, sonra gözleri ortaya çıkarsın diye biraz far ekle, kirpikleri şekillendir, azıcık da fondöten uygula. Kaşları da tamamladıktan sonra geriye göz rengini değiştirmek kalıyor. Makyaj bitince oyun bitmiyor elbette; ister saçını şekillendir, ister kıyafet giydir, istersen de kolye, taç ve küpe gibi aksesuarlar da tak. Tüm bunları diğer en iyi arkadaş için de yapabilirsin. Bu eğlenceli makyaj oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşuyla dilediğini aksesuarı kullan ve bu şirin kızlara sonbahar görünüşü ver.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.