3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Basketbol Yıldızı Oyunu

Basketbol Yıldızı Oyunu
(İngilizce Adı: Basketball Star)
Tam Ekran Oyna
Basketbol Yıldızı
Basketbol Yıldızı Oyununun Açıklaması

Basketbol Yıldızı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Basketball Star inanılmaz bir 3D basketbol oyunudur, bazı büyük yıldızlara katılmak için bazı basketbol yıldızlarını kontrol edebilirsiniz. Kendi grubunuzu oluşturun ve onları eğitin, sizin yardımınızla en iyi basketbol oyuncuları olacaklar. Yeteneklerini geliştirmek için daha fazla ayakkabı ve gömlek toplayın, para almak için daha fazla bölüm geçirin. Basketbol Yıldızında iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Ekranda kaydırın ve oynatmak için tıklayınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.