Aksiyon Oyunları → Tabur Komutanı 2 Oyunu

Tabur Komutanı 2 Oyunu
(İngilizce Adı: Battalion Commander 2)
Tam Ekran Oyna
Tabur Komutanı 2
Tabur Komutanı 2 Oyununun Açıklaması

Tabur Komutanı 2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Vatanın sana ihtiyacı var. yine! Kuzeyde bazı garip faaliyetler tespit edildi, bu yüzden silahlarınızı, roketlerinizi ve el bombalarınızı alın ve bölgeyi emniyete alın. Yüz hakkında! MART!
Düşman topraklarında esir tutulan asker arkadaşlarınızı serbest bırakın ve görevde size katılacaklar. Her koşuda altın ve XP toplayın ve değerli yükseltmeler satın almak ve avantajların kilidini açmak için görevleri tamamlayın!
Talimatlar:
Ekip, farenizi/parmağınızı takip eder.
Yeteneği etkinleştirmek için beceri düğmesine tıklayın veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.