Giysi Giydirme Oyunları → Siyah Aygır Kabare Oyunu

Siyah Aygır Kabare Oyunu
(İngilizce Adı: Black Stallion Cabaret)
Tam Ekran Oyna
Siyah Aygır Kabare
Siyah Aygır Kabare Oyununun Açıklaması

Siyah Aygır Kabare Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Zırhlı bir trenin varsa başka neye ihtiyacın var? Bu doğru, büyüleyici dansçılarla dolu bir tren vagonu! Kasabalarda halkı eğlendirerek, treninizi geliştirerek ve canavarların saldırılarını püskürterek tüm ülkeyi dolaşın.
Oyunun amacı, dansçıları tüm ülkeye ulaştırmak ve onları canavarlardan korumaktır.
Oyunun ana modunda, seviyelerini yükseltmek ve silahları, dansçıları ve atölyeyi geliştirmek için atölyede oluşturduğunuz eşyaları birleştirmeniz gerekiyor.
Yolda karşılaşacağınız çok sayıda canavara karşı savunmak için silahlara ihtiyacınız var. Savaşlar otomatiktir. Bir takım canavarları ortadan kaldırmak için 30 saniyeniz var. Dansçılar kasabalarda gösteriler yapar ve tren vagonlarının ayrıntıları da dahil olmak üzere ödüller alırlar. Detaylar ile yeni tren vagonları satın alabilir ve mevcut olanları iyileştirebilirsiniz.
Talimatlar:
- Öğeleri birleştirin ve seviyelerini artırın. Bir öğenin seviyesi ne kadar yüksek olursa, onu kullanırken o kadar çok puan verir.
- Eşyalar silahları, dansçıları ve atölyeyi geliştirmek için kullanılır. Kullanmak için bir öğeye çift tıklayın.
- Bir sonraki kasabaya geçmek için canavar ekiplerini yenin.
- Kasabada araba parçaları alın ve treninizin seviyesini yükseltin. Parça sayısı dansçıların seviyesine bağlıdır.
- Atölyenin seviyesi, üretilen ürünlerin maksimum seviyesini ve deponun büyüklüğünü etkiler.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.