Platform Oyunları → Baloncuk Vurucu Futbol 2 Oyunu

Baloncuk Vurucu Futbol 2 Oyunu
(İngilizce Adı: Bubble Shooter Soccer 2)
Tam Ekran Oyna
Baloncuk Vurucu Futbol 2
Baloncuk Vurucu Futbol 2 Oyununun Açıklaması

Baloncuk Vurucu Futbol 2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bubble Shooter Soccer 2, efsanevi Bubble Shooter Soccer oyununun uzun zamandır beklenen ikinci devam oyunudur. Bu eşsiz bubble shooter oyunu, en sevdikleri Bubble Shooter oyunuyla birlikte futbol tutkusunun tadını çıkarmak için oyuncuları bir futbol stadyumuna götürüyor. Stadyum doldu, ışıklar yandı, tansiyon yükseldi! Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Tekniğinde ustalaş ve şampiyon ol!
Talimatlar:
Nişan almak ve sahaya top atmak için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla topu aynı renkteki bir topla vurarak patlatın. Ne kadar çok top patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir topu patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, ceza olarak sahaya yeni bir sıra top eklenecektir. Mümkün olduğu kadar çok puan toplayın ve şampiyon olun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.