Platform Oyunları → Futbol Baloncuk Vurucu Oyunu

Futbol Baloncuk Vurucu Oyunu
(İngilizce Adı: Soccer Bubble Shooter)
Tam Ekran Oyna
Futbol Baloncuk Vurucu
Futbol Baloncuk Vurucu Oyununun Açıklaması

Futbol Baloncuk Vurucu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm renkli futbol balonlarını hedefleyin, eşleştirin ve parçalayın. Baloncukları kırmak için, aynı renkteki üç veya daha fazla baloncuğu birbirine bağlamanız ve ardından size verilen balonu, oyun alanında istiflenmiş bir grup futbol balonunun içine atmanız gerekir. Mümkün olduğunca az atışla tüm baloncukları kırmaya çalışın.
Şimdi oynayın ve adınızı küresel liderlik tablosunda yükseltin!
Talimatlar:
mobil:
- Yönü değiştirmek için dokunun ve sürükleyin
- Çekmek için bırakın
Masaüstü:
- Yönü değiştirmek için işaretçiyi hareket ettirin
- Ateş etmek için tıklayınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.