Platform Oyunları → Çiftlik Eğlencesi Oyunu

Çiftlik Eğlencesi Oyunu
(İngilizce Adı: Farm Fun)
Tam Ekran Oyna
Çiftlik Eğlencesi
Çiftlik Eğlencesi Oyununun Açıklaması

Çiftlik Eğlencesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Farm Fun ilginç ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bu sadece bir yapbozdan daha fazlası - sizi başka bir seviyeye taşıyacak eğlenceli bir taş oyunu deneyimi!
Talimatlar:
Farm Fun NASIL OYNANIR:
? Farm Fun'daki ana hedef, tüm hayvanları çiftliğin otlağından çıkarmak ve serbest bırakmaktır.
? Yolunuzda farklı engeller olacak: çalılar, variller, çitler. Bununla başa çıkmak için doğru taktikleri seçmelisin!
? Hayvanlar hem geri hem de ileri hareket edebilirler.
? Bir çift oluşturmak için aynı hayvanları eşleştirin.
NEDEN Farm Fun OYNAYALIM?
? Stresinizi ALIN.
? Her seferinde daha da zorlaşan ve geçilmesi beceri ve eleştirel düşünmeyi gerektiren SEVİYELER.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.