Beceri Oyunları → İnşaat İşçisi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Cellat Macera Offroad Kamyon Hafıza KARTLARI Mini Komik Selfie Kimin Evi Prenses Baywatch Hız Topu Galaxy Hakimiyeti Kutup Balıkçılığı
İnşaat İşçisi Oyunu
Oyun yükleniyor...
İnşaat İşçisi
İnşaat İşçisi Oyununun Açıklaması

İnşaat İşçisi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Bir inşaat işçisisin ve görevin herşeyi belirlenen yere doğru şekilde yerleştirmek. Eşyaları al ve sınırlarla belirlenmiş yerin içine koy. Ne kadar hızlı yaparsan o kadar çok puan alırsın. Verilen eşyaları da kutularını çizgilerin içine koymak için kullan. Haydi inşaata başlayalım!
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318