Platform Oyunları → Mahjongg Dimensions 350 Seconds Oyunu

Mahjongg Dimensions 350 Seconds Oyunu
(İngilizce Adı: Mahjongg Dimensions 350 seconds)
Tam Ekran Oyna
Mahjongg Dimensions 350 Seconds
Mahjongg Dimensions 350 Seconds Oyununun Açıklaması

Mahjongg Dimensions 350 Seconds Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Tipik 2D eşleştirme oyunundan bıktınız mı? Mahjongg Dimensions, eşleştirme deneyiminize kelimenin tam anlamıyla bir eğlence boyutu katar. Mahjongg Boyutları oynayın, "TWIST" ile eşleştirme yapın!
Talimatlar:
Tipik 2D eşleştirme oyunundan bıktınız mı? Mahjongg Dimensions, eşleştirme deneyiminize kelimenin tam anlamıyla bir eğlence boyutu katar. Mahjongg Boyutları oynayın, "TWIST" ile eşleştirme yapın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.