Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Mayın Tarlası Deluxe Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Örümcek Soliter Nihai Kelime Arama Prenses Saturday Gece Parti Online Patenciler'e Dokunun Okul Eğlencesi Erkek İsimleri Cellat Prenses Balo Fotoğraf Çekimi Yol Gezi
Mayın Tarlası Deluxe Oyunu
(İngilizce Adı: Minesweeper Deluxe)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Mayın Tarlası Deluxe
Mayın Tarlası Deluxe Oyununun Açıklaması

Mayın Tarlası Deluxe Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

El sıkışma zamanı değil çünkü Minesweeper Deluxe'ü oynamak zorundasınız. Tümdengelim ruhunuzu tam hızda çalıştırın ve yaptığınız her hareketten önce heyecan verici stresi hissedin. Mavi kablo ile kırmızı kablo arasında seçim yapmak zorunda kalmayı hayal ettiyseniz, Minesweeper Deluxe bulabileceğiniz en yakın deneyim… iyi, yine de zararsız bir deneyim.
Talimatlar:
basit: gemide bulunan tüm madenleri bulmak zorunda. Yönetim kurulunun her bir karesi, yakınlarda kaç tane mayın olduğunu gösteriyor. Daha sonra birden fazla kareyi çevirerek bu mayınların pozisyonunu çıkarmanız gerekir. Tehlikenin konumundan emin olduğunuzda, sadece üzerine bayrak koymak zorundasınız.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.