Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Dağ Bisikleti Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Dino Taşıma Simülatörü Bebek Ayı Yapboz Çöp Adam Trambolin Bebek Halen Git Okul Hayvan Yapboz Çocuk Oyunları Elsa Gizli Dönüşümü Işıkları Kapa Koşucular Küp
Dağ Bisikleti Oyunu
(İngilizce Adı: Mountain Bike)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Dağ Bisikleti
Dağ Bisikleti Oyununun Açıklaması

Dağ Bisikleti Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Daha önce hiç olmadığı gibi heyecan verici ve epik dağ bisikleti yarış oyunu. Tarayıcılarda ilk kez gördüm. Enerjik atlamaları artırmak, kayaları ve kökleri kırmak, büyük atlamaları arttırmak, daha fazla mesafeyi örtmek ve daha fazla puan almak için güzel parkurlarda yarış yapın. Kırmızı power-up hapları ile enerjinizi şarj edin, seviyenin yükselmesini sağlar! Yarış başladı, sadece bir parça halinde tamamla. İyi eğlenceler, iz sizindir!
Talimatlar:
Sadece imleç tuşları ... Bisikletinizi pistin sonuna kadar mümkün olduğunca hızlı sürün. Enerji çubuğunuz sıfıra ulaşmadan oraya giderseniz, bir sonraki seviyelere ilerleyebilirsiniz. Yolunuzda enerji ömrünüzü artırmak için kırmızı enerji güçlendirme haplarını alın. Dağ bisikleti ile iyi şanslar.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.