Basketbol Oyunları → Sonsuza Dek Smaç Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Prensesler Alışveriş Çılgınlığı Gökada Savunması Sebep Çağrısı Tatlı Astronomi: Kurabiye Macera ONO Kart Pizza Partisi Uzay Saldırısı İstilacı Tavuklar Fgp Çin Kartları (Mahjong)
Sonsuza Dek Smaç Oyunu
Oyun yükleniyor...
Sonsuza Dek Smaç
Sonsuza Dek Smaç Oyununun Açıklaması

Sonsuza Dek Smaç Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Basketbol Oyunları kategorisinde yer alır.

Basketbol bir ipten yavaşça sallanıyor. Bir smaç top atmak için, topun serbest bırakılması için topun serbest bırakılması için zaman verin.
Kaç tane smaç yapabilirsin? Kazanan çizgi nedir?
Özellikler:
- Sınırsız oyun için sınırsız seviye
- Hız, ricochets ve doğruluk gibi faktörler için bonus puanları
- Zıplayanlar ve çiviler gibi çeşitli şeyleri zorlaştırmak için çeşitli engeller
- Sıkışmış mı? Yardımcı olmak için mıknatıs ve yay satın almak için para kazanın
- Halatları öğrenmek için etkileşimli öğretici
Talimatlar:
Bir smaç top atmak için, topun serbest bırakılması için topun serbest bırakılması için zaman verin.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318