Aksiyon Oyunları → Piksel Muharebe Saldırısı Çok Oyunculu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Mango Piggy Piggy Vs Kötü Sebzeler Prensesler Kale Topu Prenses Sorority Kız Kardeşler Sarı Kuş Macerası Çöl Sürüşü Kripto Yakala Uçak Dokunun Dokunun Bloklu
Piksel Muharebe Saldırısı Çok Oyunculu
Oyun yükleniyor...
Piksel Muharebe Saldırısı Çok Oyunculu
Piksel Muharebe Saldırısı Çok Oyunculu Açıklaması

Piksel Muharebe Saldırısı Çok Oyunculu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Strike combat pixel, fps shooter çok oyuncusudur ve herkes gibi kooperatif oynamaya ve bedavaya oynama seçeneğine sahiptir.
Oyunda, pixelated oyunculara ve aynı zamanda zombilere karşı piksel bloku haritalarında oynayacaktır. bölge ülkesini kapattıktan sonra lobiden bir sunucu oyunu seçin, bulamazsanız favori haritanızı istediğiniz silahla oluşturabilirsiniz.
Enjoy!
Talimatlar:
WASD - MOVE
MOUSE - AROUND VE SHOOT'UN BAKMASI = YANGIN
MENÜ İÇİN SEKME
Sohbet açmak için Enter tuşuna basın ve gönderin.
Otomatik ateşlemeyi devre dışı bırakmak için "o" düğmesine basın ve otomatik ateşlemeyi etkinleştirmek için aynı düğmeye basın.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318