Platform Oyunları → Süper Droid Macerası Oyunu

Süper Droid Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Super Droid Adventure)
Tam Ekran Oyna
Süper Droid Macerası
Süper Droid Macerası Oyununun Açıklaması

Süper Droid Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Super Droid Adventure, kalesini yok eden güçlü bir patronu yenmek için küçük Robot'a yardım ettiğiniz bir atari oyunudur. Yolculuğunuz sırasında, hedefinize ulaşmanızı engellemeye çalışacak farklı tuzaklar ve tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Güçlendiriciler, madeni paralar ve diğer sürprizleri bulmak için blokları kırın. İşi kolaylaştırmak ve iyi şanslar sağlamak için ateş gücünü kullanın!
Talimatlar:
. A veya sol ok tuşu = sola hareket ettir
. D veya sağ ok tuşu = sağa hareket ettir
. W veya Z veya yukarı ok tuşu = zıpla
. X veya J = ateş etGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.