Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Wasteland Savaşçıları Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
İmkansız Tracks Araba Dublörler Yemek Pişirme İçinde Mutfak Zombi Atıcı Baloncuk Vurucu Aşırı Eggle Atıcı Sevimli Unicorn Yapboz Çeyrek Komutanı Galactic Saldırı
Wasteland Savaşçıları Oyunu
(İngilizce Adı: Wasteland Warriors)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Wasteland Savaşçıları
Wasteland Savaşçıları Oyununun Açıklaması

Wasteland Savaşçıları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Savaşçıların dikkatine! Tüm arkadaşlarınız için kıyamet koparma korkusu olan bu faydayı ücretsiz olarak arkadaşlarınızla meşgul edin.
Liderlik panolarına katılabilir misiniz?
Masaüstü ve mobil cihazlar (akıllı telefonlar ve tabletler) için gerçekten kolay ve sezgisel kontroller. Hemen etiketlemeye başlayın

takma adlarda Emoji desteği. Http://getemoji.com adresini kullanın ve takma ad alanına yapıştırın.
Yalnız mı hissediyorsunuz? Dolaşan zombi AI'larla savaş. Oldukça akıllılar.
Çeşitli engellerle kıyamet sonrası savaş ortamı

Kıyamet savaşı ortamını çeşitli engellerle kapat!
Talimatlar:
Kıyamet kırma eğlence alanını arkadaşların için ücretsiz olarak kullan.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.