Yap Boz Oyunları → 1010 Canavar Bulmaca Oyunu

1010 Canavar Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Monster Puzzles)
Tam Ekran Oyna
1010 Canavar Bulmaca
1010 Canavar Bulmaca Oyununun Açıklaması

1010 Canavar Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

'1010 Monster Puzzles', tahtadaki tüm canavarları yok etmeniz gereken eşsiz bir bulmaca oyunudur. Bunları kaldırmak için, o Canavarı içeren satırı veya sütunu doldurmanız gerekir. Satırı veya sütunu doldurmak için, sol panelden kullanılabilir blok setlerini seçip bırakın. Mevcut konaklama olana kadar blok setlerini düşürebilirsiniz.
Talimatlar:
Bloğun setlerini sol panelden sürükleyin ve panoya bırakın. Bir seviyeyi tamamlamak için tüm canavarları ortadan kaldırın. Oyunu kazanmak için 24 seviyeyi tamamlayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.