Platform Oyunları → Yokuş Yukarı Yarış Oyunu

Yokuş Yukarı Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Up Hill Racing)
Tam Ekran Oyna
Yokuş Yukarı Yarış
Yokuş Yukarı Yarış Oyununun Açıklaması

Yokuş Yukarı Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

En eğlenceli ve bağımlılık yapan yarış oyunu internete geldi! Üstü açık araba, bisiklet, canavar kamyon ve hatta buzdolabı gibi birçok farklı aracı kullanarak yokuş yukarı yarışacaksınız! Evet, bir buzdolabı! Çünkü neden olmasın? Her araç benzersiz bir deneyim sunar ve kontrolü kolaylaştırmak ve daha iyi performans göstermek için yükseltilebilir.
Talimatlar:
Mümkün olduğu kadar yükseğe ve uzağa gitmeye çalışın ve tepenin zirvesine ulaşın. Yolda jeton toplarsınız veya daha fazla kazanmak için takla atabilir ve yayın süresi kazanabilirsiniz. Gaza basın, zorlu seviyelerde tepelere tırmanın ve tüm arkadaşlarınızın yüksek puanlarını yenin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.