Yap Boz Oyunları → Dünya Bulmaca Oyunu

Dünya Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: World Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Dünya Bulmaca
Dünya Bulmaca Oyununun Açıklaması

Dünya Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

World Puzzle, yeni bir HTML5 Puzzle Oyunudur. Coğrafya ve dünya hakkında bilgi sahibi olan izleyicilerinizi çekmek istiyorsanız, bu bulmaca oyunu oyun portalınız için en iyi seçimdir!
Bu bulmaca oyununda önce bir dünya ülkesi seçiliyor. Ardından o ülkede bir yerin dağınık bir bulmacası var ve bulmacayı çözmelisiniz. Bulmacayı tamamladığınızda, o yerin adını anlayabilirsiniz.
Talimatlar:
Bulmaca döşemesine tıklayın ve doğru yere sürükleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.